עדכון לחברי הענף

לחברי הענף שלום רב!

התחקיר אשר שודר בתוכנית 'כלבוטק' החדיר למודעות את שמן הזית הישראלי האיכותי, ותו האיכות של ענף הזית. הרעש התקשורתי נמשך הרבה מעבר לתוכנית, אשר בעצמה שברה את שיאי הצפייה של ערוץ 10 ורשמה 23.7 אחוזי רייטינג!

בהזדמנות זאת אבקש להודות לכל השותפים שחלקם הופיעו וחלקם לא.

דברים שברורים לכולנו, העוסקים בענף, על איכויות השמן הישראלי ולעומתו בעיית הזיופים, הם נחלת הכלל ונמצאים בשיח הציבורי. אנו נחושים להמשיך להדגיש את איכויותיו של שמן זית על מגוון שימושיו בדגש על השמן הישראלי תוך התמקדות בתו האיכות של הענף כמסר מוביל.

אנו מקבלים פניות רבות ונערכים למתן מענה מיטבי תוך ניסיון לשדרג את יכולות האינטרנט וכניסה לפעילות במדיה החברתית. נדאג להעביר אליכם ולשימושכם חומרי מידע ותקשורת ונשמח לקבל משוב, תמונות וחומרים רלוונטים. אנא וודאו שכתובותיכם מעודכנות, שהמיילים שלנו לא נחסמים, ושאתם מקבלים מאיתנו עדכונים.

קיבלנו המון תמיכה ועידוד ואנו רוצים להודות שוב לכולם!

ההיבט התקשורתי נמשך בתוכניות דקה לשמונה, דקה לפני שידור מהדורת החדשות בערוץ 2, בשמונה בערב, ושידורים חוזרים לפני חדשות הלילה והבוקר. השבוע יעלו הסרטונים של "חלוצה" ביום שני ה-29.4.13 ושל "ארץ גשור" ביום שלישי ה-.30.4.13 לאחר הפסקה של מספר שבועות ימשך רצף השידורים של דקה לשמונה ונעדכן על כך בהמשך.

בברכה

ד"ר עדי נעלי

מנהל ענף הזית במועצת הצמחים